Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor portalu internetowego

Izabela Janachowska-Jabłońska Wedding DreamO firmie

  • Płowiecka 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Izabela Janachowska-Jabłońska Wedding Dream

Płowiecka 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie artykułów o tematyce ślubnej, weselnej, lifestyle

  • współtworzenie harmonogramu wydawniczego

  • research tematów

Nasze wymagania

  • lekkie pióro

  • doświadczenie w tworzeniu tekstów o podanej tematyce

To oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy o dzieło lub B2B

  • możliwość współpracy z ekspertem ślubnym nr 1 w Polsce i jej zespołem

  • pracę z ciekawym i twórczym zespołem pełnym pomysłów

Wedding Dream Izabela Janachowska to najprężniej rozwijająca się platforma ślubna w Polsce, budowana przez ekspertów tematyki weddingowej i lifestylowej na wielu płaszczyznach: telewizja, portal, YouTube, Instagram i Facebook. W zaledwie kilka miesięcy zgromadziliśmy kilkudziesięciotysięczną społeczność, która się stale powiększa. Kanał Wedding Dream Izabela Janachowska zyskał ponad 136 tys. subskrybentów a licznik na Facebook’u przekroczył już 125 tys. polubień. Na Instagramie śledzi nas łącznie prawie 67 tys. Osób. Portfolio Wedding Dream poszerzyło się o pierwszy w Polsce ślubny marketplace – WeddingDream.Shop a także jedyną o tematyce ślubnej telewizję internetową – WeddingDream.TV. Od ponad roku tysiące par w Polsce korzysta z naszej ślubnej aplikacji WeddingDream.app planując swoje wymarzone wesele. Izabela Janachowska to również prowadząca programy telewizyjne o tematyce ślubnej, które przyciągają przed telewizory ponad 2 000 000 widzów.

Przewiń do profilu firmy