Redaktor portalu ogrodniczego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 24.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AVT - wiodące wydawnictwo z segmentu czasopism special interest
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Szukamy kreatywnej osoby do redakcji działu ogrodniczego.

    Czego oczekujemy:

    • lekkiego pióra, głowy pełnej pomysłów, wyczucia estetyki i stylu;
    • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy;
    • dobrej znajomości języka angielskiego;
    • mile widziane wykształcenie ogrodnicze oraz doświadczenie w branży i znajomość roślin.

    Główne obowiązki:

    • pomoc w pracy redakcji portalu ZielonyOgrodek.pl i magazynu Gardeners` World Polska;
    • redagowanie i wstawianie tekstów na portal internetowy;
    • tłumaczenie tekstów z jęz. angielskiego;
    • kontakty z firmami zewnętrznymi;
    • udział w targach ogrodniczych.

    Co gwarantujemy:

    • doskonałą atmosferę w młodym zespole pasjonatów;
    • elastyczny czas pracy;
    • pewne zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
    • dużą samodzielność i zaufanie;
    • ciekawe wyzwania zawodowe;
    • korzystny pakiet medyczny.

    Aplikacje oraz ewentualne przykładowe teksty prosimy przesyłać za pomocą przycisku
    aplikowania w tytule wpisując „REDAKTOR”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w tym również danych wrażliwych, przez AVT-KORPORACJA SP. Z O.O. ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Zostałem/am poinformowana o: prawie wycofania zgody w dowolnym momencie.

    Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”