Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor prowadzący

Firma Wydawnicza "Aksjomat"O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji edukacyjnych(aktywizujących) książek oraz gier dla dzieci

  • pisanie własnych tekstów

  • inicjowanie nowych serii wydawniczych

  • pisanie i redagowanie tekstów reklamowych, sloganów reklamowych itp.

  • koordynowanie pracy nad wybranymi tytułami

  • współpraca z autorami i ilustratorami

  • współpraca z innymi działami Wydawnictwa

Nasze wymagania

  • pasja w tworzeniu książek i pomocy edukacyjnych dla dzieci

  • znajomość rynku książki oraz gier edukacyjnych dla dzieci

  • wykształcenie wyższe(pedagogika, filologia polska lub inne humanistyczne)

  • wzorowa polszczyzna

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość pakietu Office

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • kreatywność, komunikatywność i elastyczność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie stosowne do czasu pracy i zakresu obowiązków

  • twórczą i ciekawą pracę

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • niekorporacyjny charakter pracy

Firma Wydawnicza "Aksjomat"

Wydawnictwo "Aksjomat" od 25 lat jest wiodącym wydawcą książek i czasopism edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy kreatywnego, pełnego pasji i zaangażowania redaktora prowadzącego.

Przewiń do profilu firmy