Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor prowadzący portalu o tematyce dom i ogród

IBERION sp. z o.o.

4 2005 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie artykułów na portal internetowy o tematyce dom i ogród zgodnie z zasadami SEO

  • odpowiedzialność za wysoką jakość merytoryczną i edytorską publikowanych artykułów

  • odpowiadanie na potrzeby użytkowników

  • nawiązywanie kontaktów z ekspertami

  • obsługa CMS

  • współtworzenie fanpage serwisu na Facebooku

Nasze wymagania

  • umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów

  • doświadczenie w planowaniu, redagowaniu i zarządzaniu treściami

  • lekkie pióro i bezbłędne posługiwanie się językiem polskim

  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze

  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy

  • znajomość SEO i zasad pozycjonowania stron

  • doświadczenie w analityce internetowej (monitoring ruchu)

  • mile widziana znajomość prowadzenia stron na Facebooku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • prywatne ubezpieczenie Medicover

  • dodatkowy dzień wolny - wolne urodzinowe

  • liczne szkolenia

O nas

Iberion to nowoczesna grupa mediowa z siedzibą w Warszawie, która jest wydawcą kilkunastu tematycznych portali internetowych, odwiedzanych co miesiąc przez miliony czytelników. Naszą pasją jest dziennikarstwo. Cenimy sobie rzetelną informację, dobrą rozrywkę i otwartość.