Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor prowadzący

ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY sp. z o.o.O firmie

  • Chartowo 5
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY sp. z o.o.

Chartowo 5

Poznań

Wydawnictwo Świętego Wojciecha powstało w 1897 roku. Jest jednym z najstarszych w Polsce i zalicza się do czołówki polskich wydawnictw katolickich.

Wyjątkową publikacją w ofercie wydawnictwa jest Biblia Poznańska, uznana przez biblistów za najlepszy przekład Pisma Świętego na język polski. Wydaje również poradniki duchowe, powieści chrześcijańskie, literaturę faktu, literaturę teologiczną, szeroką gamę modlitewników, książki dla dzieci i młodzieży. Szczególne miejsce w działalności wydawniczej zajmują publikacje o charakterze edukacyjnym – przede wszystkim podręczniki do religii i multimedialne pomoce katechetyczne, w tym innowacyjne na polskim rynku multibooki.

Obowiązki:

  • inicjowanie, kreowanie oraz prowadzenie projektów:  książek o tematyce religijnej,  czasopism, projektów beletrystycznych i innych,
  • prowadzenie zainicjowanych projektów – planowanie, dobieranie współpracowników (autorów, ilustratorów, redaktorów, korektorów) i koordynowanie ich pracy,
  • praca contentowa (opracowywanie kart rekomendacji oraz kart opisów produktów),
  • tworzenie i realizowanie krótko- i długoterminowych celów redakcyjnych,
  • tworzenie treści wpływających na stały rozwój Wydawnictwa (treści na stronę www),
  • współpraca z działem handlowym w zakresie opracowania tekstów dla klientów,
  • współpraca przy tworzeniu okładek i innych materiałów reklamowych dla prowadzonych książek,
  • poszukiwanie nowych autorów dla Wydawnictwa, nowych tematów,  inicjowanie pomysłów wydawniczych,
  • monitoring rynku wydawniczego i analiza bieżących problemów pojawiających się branży,
  • tworzenie nowoczesnych treści i stałe podnoszenie jakości Wydawnictwa,
  • pozyskiwanie autorów polskich i zagranicznych – współpraca i utrzymywanie kontaktów,
  • udział w projektach realizowanych przez Wydawnictwo, oraz wydarzeniach branżowych

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu projektów w branży wydawniczej,
  • komunikatywności, doskonałej umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu redakcyjnego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi programu Word i pakietu Office,
  • samodzielności i odpowiedzialności w prowadzeniu i realizowaniu publikacji oraz zarządzania projektem wydawniczym na wszystkich jego etapach,
  • wykształcenia wyższego kierunkowego: polonistyka lub pochodne oraz doskonałej znajomości zasad języka polskiego,
  • znajomość specyfiki branży wydawniczej, w szczególności wydawców katolickich,
  • mile widziana wiedza teologiczna oraz znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

  • pracę przy bardzo różnorodnych projektach wydawniczych,
  • możliwość udziału w targach krajowych i zagranicznych,
  • ciekawą, rozwijającą, pełną wyzwań pracę w renomowanym Wydawnictwie  z tradycjami
  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny (po okresie próbnym)
  • możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku aplikowania. W tytule wiadomości prosimy wpisać redaktor w Wydawnictwie

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zostałem poinformowany o prawie wglądu edycji czy usunięcia  danych. Podanie danych jest dobrowolne acz konieczne do rozpatrzenia CV.”

Ogłoszenie archiwalne