Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor prowadzący

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Umowa na zastępstwo (1 rok)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wolters Kluwer Polska S.A. jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie procesu redakcyjnego publikacji;
    • Odpowiedzialność za wysoką jakość merytoryczną i edytorską;
    • Realizacja harmonogramu wydawniczego;
    • Współpraca z autorami;
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi (składy, redaktorzy, korektorzy).

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z tekstami prawniczymi;
    • Sprawne posługiwanie się systemami informacji prawnej;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Odpowiedzialność, dokładność;
    • Komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na zastępstwo (1 rok);
    • Pracę w nowoczesnej, międzynarodowe firmie o wysokich standardach;
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój rozpoznawalnych na rynku produktów;
    • Współpracę z zespołem profesjonalistów oraz autorytetów w dziedzinie prawa;
    • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji - Metro Rondo Daszyńskiego;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych:
      • prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do karty Multisport
      • darmowy dostęp do elektronicznych produktów Wolters Kluwer,
      • zniżki na publikacje wydawnictwa Wolters Kluwer,
      • liczne wydarzenia integracyjne.