Logo Pracuj.pl

Redaktor/Redaktorka treści SEO

Agora S.A.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści na serwis wielotematyczny (m.in.: lifestyle, biznes, ekonomia, polityka, kultura, nowe technologie),
  • pisanie tekstów zgodnie z zaplanowaną wcześniej listą tematów,
  • stała współpraca z redakcją w Warszawie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie dziennikarskie (najlepiej w redakcji newsowej),
  • minimum podstawowy poziom znajomości zasad optymalizacji treści pod wyszukiwarki (SEO),
  • wiedza, czym aktualnie ’żyje’ Internet i czego wyszukują użytkownicy,
  • elastyczność w podejściu do różnych tematyk,
  • język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z zagranicznych portali,
  • umiejętność szybkiego pisania tekstów.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,
  • pracę zdalną lub hybrydową - z dostępem do przyjaznej przestrzeni biurowej z własnym parkingiem, stołówką, kawiarnią, siłownią, basenem i sauną - w budynku przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie,
  • dostęp do pakietu benefitów w atrakcyjnych cenach (pakiet medyczny Lux Med, karta Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • zniżki na produkty firmowe: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty,
  • kartę pracowniczą do sieci kin Helios i zniżki do teatrów.
  • realizację ciekawych, nowatorskich projektów,
  • szkolenia - zarówno na początku współpracy, jak i w trakcie,
  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Czekamy na Twoją aplikację!

Zachęcamy do załączenia próbek tekstów do aplikacji.

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy – m.in. Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych, lifestyle’owych i sportowych. Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów. Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Redaktor/Redaktorka treści SEO, podlaskie