Redaktor/Redaktorka Wideo Gazeta.pl

Agora S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z redakcjami i zespołem realizatorskim,

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie interesujących materiałów wideo,

  • przygotowywanie wideo do publikacji (tworzenie opisów, dodawanie okładek itp.),

  • dbanie o wysoką jakość, aktualność i rzetelność publikowanych wideo,

  • kreowanie pomysłów na nowe materiały, opracowywanie ich scenariuszy i zlecanie realizacji,

  • montaż prostych wideo,

  • raportowanie i analiza podstawowych wskaźników oglądalności.

Nasze wymagania

  • nienaganny język polski,

  • świetna orientacja w bieżących wydarzeniach ze świata polityki, sportu i showbiznesu,

  • świadomość trendów panujących w social mediach (Facebook, Twitter, TikTok, Instagram, YouTube),

  • zacięcie newsowe - podzielna uwaga i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i słuchanie ze zrozumieniem),

  • talent do omijania fake newsów - umiejętność wyciągania wniosków i weryfikowania informacji,

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze programów do montażu wideo lub tworzenia grafik,

  • doświadczenie w mediach internetowych,

  • znajomość tematyki praw autorskich.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę zdalną lub hybrydową, w większości zdalną, z przyjazną przestrzenią biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajdują się: kawiarnia, stołówka oraz parking dla rowerów,

  • kilkumiesięczne szkolenie i wdrożenie,

  • podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med,

  • linię wsparcia psychologicznego,

  • przedpłacona karta Edenred,

  • karta Multisport,

  • dofinansowanie urlopu pracownika i jego dzieci,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • zniżki na nasze produkty: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów,

  • karta pracownicza do sieci kin Helios i zniżki do teatrów,

  • dodatkowe dni wolne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Agora S.A.

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy – m.in. Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych, lifestyle’owych i sportowych. Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów. Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

CZEKAMY NA TWOJE CV!

Przewiń do profilu firmy