Logo Pracuj.pl

Redaktor SEO

Upday Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Upday Polska Sp. z o.o. Sp. K.

plac Trzech Krzyży 10/14

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie autorskich artykułów z uwzględnieniem zasad SEO dla serwisu informacyjnego
  • Research, śledzenie trendujących fraz i tematów oraz proponowanie i realizacja własnych oryginalnych materiałów dziennikarskich
  • Współpraca z redaktorami i wydawcami aplikacji newsowej upday w zakresie optymalizacji materiałów pod wyszukiwarki internetowe
  • Publikowanie i pozycjonowania contentu na stronie internetowej

Podział czasu pracy

60%

Tworzenie materiałów dziennikarskich

20%

Redagowanie SEO

10%

Praca koncepcyjna w zespole

10%

Analiza i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie oraz szeroka wiedza na temat aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie (WARUNEK ABSOLUTNIE KONIECZNY)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Doskonała orientacja w bieżących trendach internetowych
  • Duża samodzielność, kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie
  • Doskonała znajomość języka polskiego oraz angielskiego co najmniej na poziomie B2.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Komunikatywność
  • Znajomość narzędzi SEO (np. Ahrefs, SurferSEO, Clusteric), analitycznych (np. Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager) oraz systemów publikacji (np. Contenful, WordPress, CMS)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Hybrydowy model pracy oraz dostęp do nowoczesnego biura w centrum Warszawy (Pl. Trzech Krzyży)
  • Opiekę medyczną
  • Służbowy telefon oraz komputer do użytku prywatnego
  • Ciekawą pracę w zespole profesjonalistów, należącym do obecnego w 34 krajach, szybko rozwijającego się międzynarodowego projektu medialnego
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji w przyjaznej atmosferze
  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Posiadająca ponad milion aktywnych użytkowników miesięcznie w Polsce i 20 milionów w Europie, obecna w 34 krajach i 26 wersjach językowych aplikacja informacyjna upday, należąca do koncernu medialnego Axel Springer.

Redaktor SEO, plac Trzech Krzyży 10/14, Śródmieście, Warszawa