Oferta pracy

Redaktor serwisu Eska.pl

TIME S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie interesujących i oryginalnych tematów na stronę eska.pl

  • Analiza aktualnych trendów w tematyce rozrywkowej

  • Optymalizacja treści

  • Zarządzanie treścią (teksty, zdjęcia, materiały wideo)

  • Research, tworzenie, redagowanie, publikacja i pozycjonowanie treści redakcyjnych

  • Obsługa social media

  • Produkcja materiałów wideo (wywiady, produkcje własne)

Nasze wymagania

  • Potrafisz dobrze pisać i pozycjonować teksty

  • Sprawnie posługujesz się narzędziami social media

  • Cechuje Cię kreatywność, nieszablonowe podejście oraz wielozadaniowość

  • Umiesz pracować pod presją czasu

  • Swobodnie czujesz się przed kamerą

  • Doskonale orientujesz się w branży rozrywkowej i szołbiznesie

To oferujemy

  • Dostęp do redakcyjnej infrastruktury ogólnopolskiej grupy medialnej

  • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Pracę w zespole specjalistów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników