Redaktor serwisu podatkowego PITax.pl - Ekspert w zakresie podatków

PITax.pl Łatwe podatki sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie publikacji o tematyce podatkowej
  • Monitorowanie aktualnych zmian prawa w zakresie podatków
  • Aktualizacja opublikowanych artykułów
  • Redakcja i korekta tekstu
  • Przygotowywanie infografik i wizualizacji do artykułów
  • Publikacja artykułów za pośrednictwem CMS
  • Współpraca z innymi autorami (doradcami podatkowymi i prawnikami)
  • Zarządzanie kalendarzem publikacji
  • Współpraca z działem IT przy projektowaniu algorytmów na potrzeby kalkulatorów i systemów wspomagania wypełniania formularzy PIT
  • Inicjowanie i udział w działaniach badawczo-rozwojowych portalu PITax.pl
  • Pomoc przy telefonicznej obsłudze klienta (sezonowo)

Nasze wymagania

  • W trakcie studiów (lub po ukończeniu studiów, także doktoranckich) w zakresie podatków (lub zbliżonym)
  • Żywe zainteresowanie tematyką podatków, w szczególności podatku PIT
  • Mile widziane osoby w trakcie przygotowania do egzaminów na doradcę podatkowego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność interpretowania przepisów prawa podatkowego
  • Umiejętność przedstawiania złożonych problemów przystępnym językiem
  • Wysoka kultura języka pisanego
  • „Lekkie pióro”
  • Skrupulatność

To oferujemy

  • Doświadczenie w prowadzeniu sekcji informacyjnej serwisu internetowego z ponad milionem użytkowników
  • Cenny krok na drodze rozwoju kariery specjalisty podatkowego
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery z możliwością objęcia stanowiska Redaktora naczelnego i udziału w rozwoju zaawansowanych technologicznie narzędzi informatycznych
  • Pracę w niedużym interdyscyplinarnym zespole nad projektami o dużej skali
  • Lokalizację z przyjazną atmosferą w centrum Wrocławia i możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Możliwość skorzystania z prywatnej abonamentowej opieki lekarskiej i karty sportowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

PITax.pl Łatwe podatki to lider polskiego rynku usług wsparcia w wypełnianiu zeznań podatkowych online. Fintech założony w 2012 roku obsługuje ponad 4 miliony klientów i współpracuje z ponad tysiącem organizacji pozarządowych, które wspiera w pozyskiwaniu funduszy.

Redaktor serwisu podatkowego PITax.pl - Ekspert w zakresie podatków, Warszawa