Oferta pracy

Redaktor Social Media – Pomponik.pl

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie profili w social-mediach

  • wyszukiwanie trendujących tematów

  • współpraca z redakcją przy tworzeniu atrakcyjnego contentu

  • tworzenie angażujących grafik na potrzeby kanałów social media, memów i artykułów profilowanych pod trendy w socialach

  • moderowanie treści i budowanie społeczności

  • analizowanie i raportowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w redagowaniu kanałów społecznościowych

  • praktyczna znajomość narzędzi do redagowania, planowania, monitoringu i analityki działań w mediach społecznościowych

  • znajomość zewnętrznych narzędzi do analizy i monitorowania profili

  • sprawne posługiwanie się programami graficznymi na potrzeby mediów społecznościowych (Canva, Photoshop i inne)

  • podstawowa wiedza z zakresu narzędzi do obsługi kampanii reklamowych

  • kreatywność, głowa pełna pomysłów oraz znajomość bieżących trendów w social-mediach

  • zainteresowanie popkulturą, show-biznesem i światem celebrytów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (istnieje możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę)

  • możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego w redakcji jednego z największych portali horyzontalnych w Polsce

  • niekorporacyjną kulturę organizacji - Interia to jeden wielki zespół. Mówimy sobie po imieniu, cenimy swoją odmienność, a z naszych pasji, różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nieważne ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, jaki pomysł na życie - chcemy Ciebie takim, jakim jesteś :)

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR i Menadżerem

2

Zadanie praktyczne

Dodatkowe informacje:

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.