Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor stron internetowych - Referent/Specjalista w Dziale Komunikacji i PR w Departamencie Marki i Komunikacji

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  • Rakowicka 27, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rakowicka 27

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Oczekiwania ogólne:

  • ukończone studia wyższe (preferowane: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, filologia polska, nowe media),

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze eventowym,

  • bardzo wysoka samodzielność i zdolność do samoorganizacji pracy,

  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub innych języków nowożytnych,

  • elastyczność godzin pracy podczas realizacji projektów.

  • Oczekiwania dodatkowe:

  • samodzielność w przygotowaniu i redakcji tekstów na stronę www,

  • umiejętność weryfikacji oraz redakcji językowej tekstów nadsyłanych do zamieszczenia na stronie internetowej Uniwersytetu,

  • doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania treścią (CMS),

  • konsekwencja i dokładność przy realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie* (https://bip.uek.krakow.pl/artykuly/203/dokumenty-do-pobrania),

  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego doświadczenia oraz informacją dotyczącą oczekiwanego wynagrodzenia)*/

  • referencje*/

  • informacje o przetwarzaniu danych osobowych w trakcie procesu rekrutacji*/

  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,

  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,

  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje.

  • zaznaczone */ podpisane dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną do dnia 12 SIERPNIA br. na adres: [email protected] z dopiskiem nabór na stanowisko redaktor stron internetowych

  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. Kandydat zaproszony na rozmowę jest zobowiązany do przedłożenia wszystkich dokumentów, o których mowa w punkcie WYMAGANE DOKUMENTY na spotkaniu. Złożone dokumenty nie rozpatrzone pozytywnie zostaną zniszczone.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w stabilnej organizacji,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie poszerzone o trzynastą pensję, „wczasy pod gruszą” i dodatki świąteczne,

  • pracę w centrum Krakowa, z bezpłatnym parkingiem na terenie Uczelni.