Redaktor strony internetowej Programu 2/Programu 3 Polskiego Radia

Portal PolskieRadio.plO firmie

Portal PolskieRadio.pl

aleja Niepodległości 77/85

Warszawa

Kto: Portal PolskieRadio.pl
poszukuje
Redaktor strony internetowej Programu 2
/Programu 3 Polskiego Radia

Obowiązki:

  • Opracowywanie i spisywanie audycji radiowych na strony internetowej Programu 2/ Programu 3 Polskiego Radia;
  • Pisanie tekstów dziennikarskich na podstawie depesz agencyjnych oraz treści multimedialnych, a także mediów społecznościowych;
  • Współpraca z zespołem przy tworzeniu materiałów multimedialnych;
  • Wsparcie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i usprawnień w serwisie www, a także przy realizacji projektów specjalnych.

Nasze oczekiwania:

  • Orientacja w bieżących wydarzeniach kulturalnych i społecznych w kraju i zagranicą;
  • Doświadczenie w dziennikarstwie online, kreatywność i samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro;
  • Sprawne poruszanie się w systemie CMS lub łatwość uczenia się, podstawowa znajomość programów do edycji zdjęć;
  • Orientacja w świecie mediów społecznościowych m.in Twitter i Facebook oraz znajomość narzędzi analitycznych;
  • Wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, nawiązywanie kontaktu z użytkownikiem serwisu;
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów). Preferowane specjalizacje: kulturoznawstwo, teatrologia, muzykologia, historia sztuki, polonistyka i podobne.

Co oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym, rozbudowującym się serwisie internetowym Polskiego Radia;
  • Współpracę z radiową anteną Polskiego Radia;
  • Możliwość elastycznego zaplanowania grafiku;
  • Szanse rozwoju zawodowego i awansu;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zaangażowanym zespole.

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy składać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj w terminie do 29 listopada 2020 r. W tytule e-maila prosimy podać dopisek: Redaktor Dwójka.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie następującej klauzuli wraz z podpisem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie, liście motywacyjnym i innych załączonych dokumentach przez Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa, w celach przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Redaktor Dwójka jak również na potrzeby ewentualnych potworzonych procesów rekrutacyjnych na to samo stanowisko, w okresie następnych 6-ciu miesięcy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy