Oferta pracy

Redaktor strony internetowej

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny O firmie

  • Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty.

Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 700 osób – pracowników akademickich i pionu organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów. W związku z dynamicznym rozwojem uczelni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Redakcja strony internetowej jest sekcją Działu Marketingu Uniwersytetu SWPS. Zajmuje się przygotowaniem treści i administrowaniem m.in. następujących serwisów:

Kluczowa w naszej pracy jest szybkość działania połączona z dbałością o realizację celów komunikacyjnych.

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie materiałów zgodnie z planami redakcyjnymi oraz tworzenie tekstów o wydarzeniach na naszej uczelni;
  • Codzienna obsługa CMS - umieszczanie artykułów na stronie, aktualizacja i archiwizowanie materiałów na stronie.;
  • Redagowanie materiałów ofertowych i wizerunkowych;
  • Redagowanie materiałów eksperckich oraz tworzenie tekstów autorskich;
  • Przeprowadzanie wywiadów;
  • Współpraca z ekspertami z Uniwersytetu SWPS oraz spoza uczelni.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka polskiego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym i/lub podyplomowym;
  • Łatwości i swobody w pisaniu, znajomości podstaw współczesnej stylistyki, umiejętność analizy i interpretacji tekstów, wyszukiwania informacji, znajomości zasad redagowania oraz konwencji redakcyjnych;
  • Doświadczenia w zakresie redakcji tekstów do Internetu
  • Doświadczenie z zakresu obsługi systemów CMS - mile widziane
  • Wiedzy i praktycznych umiejętności redakcyjnych;
  • Webwritingu – umiejętności pisania na potrzeby Internetu;
  • Komunikatywności i zdolności interpersonalnych;
  • Umiejętności organizacji i planowania pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Systematyczności, dokładności, terminowości;
  • Dyspozycyjności w wymiarze 40 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub  faktura na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia i zmiany formy zatrudnienia
  • Możliwość pracy w przyjaznej i partnerskiej atmosferze

CV prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne