Redaktor Strony Internetowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.11.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 14.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje interdyscyplinarne studia społeczno-humanistyczne w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach – studia I i II stopnia, jednolite magisterskie, doktoranckie oraz podyplomowe. Od 22 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju.

    Nasz zespół tworzy ponad 1350 osób – pracowników naukowo-dydaktycznych i pracowników administracji.

    W związku z dynamicznym rozwojem uczelni, poszukujemy kandydatów na nowe stanowisko:
    REDAKTOR STRONY INTERNETOWEJ
    Miejsce pracy: Warszawa
    Redakcja strony internetowej jest sekcją Działu Marketingu Uniwersytetu SWPS. Zajmujemy się przygotowaniem treści i administrowaniem m.in. następujących serwisów:
    • serwis korporacyjny – www.swps.pl
    • serwis rekrutacyjny – www.studia.swps.pl
    • strony contentowe uczelni: Strefa Psyche – www.psyche.swps.pl, Strefa Zarządzania – www.zarzadzanie.swps.pl, Strefa Prawa – www.prawo.swps.pl, Strefa Kultur – www.kultura.swps.pl, Strefa Designu – www.design.swps.pl.
    Kluczowa w naszej pracy jest szybkość działania połączona z dbałością o realizację celów komunikacyjnych.

    Poszukujemy Redaktora, który będzie przygotowywał materiały planowane oraz z ostatniej chwili (zaproszenia na wydarzenia oraz artykuły autorskie realizowane w ciągu kilku godzin).

    Zakres zadań:

    • Redagowanie materiałów eksperckich oraz tworzenie tekstów autorskich;
    • Przeprowadzanie wywiadów i realizacja reportaży;
    • Przygotowywanie materiałów zgodnie z planami redakcyjnymi oraz tworzenie tekstów ad hoc w reakcji na aktualne wydarzenia na świecie, w kraju i na naszej uczelni;
    • Współpraca z ekspertami z Uniwersytetu SWPS oraz spoza uczelni.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Biegłej znajomości języka polskiego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym i/lub podyplomowym;
    • Łatwości i swobody w pisaniu, znajomości podstaw współczesnej stylistyki, umiejętność analizy i interpretacji tekstów, wyszukiwania informacji, znajomości zasad redagowania oraz konwencji redakcyjnych;
    • Doświadczenia w zakresie redakcji tekstów do Internetu (doświadczenie z zakresu obsługi systemów CMS będzie dodatkowym atutem)

    Oferujemy:

    • Dowolną formę współpracy i elastyczne warunki zatrudnienia;
    • Możliwość pracy w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu;
    • Zniżki na studia magisterskie, doktoranckie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny;
    • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i możliwość wykupu na preferencyjnych warunkach dla jego rodziny;
    • Kartę sportową;
    • Ubezpieczenie grupowe.

    Ważne: w aplikacji prosimy umieścić linki do przykładowych tekstów.

    Pragniemy też uprzedzić, że na finalnym etapie rekrutacji będziemy prosić o napisanie dwóch lub trzech tekstów.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.