Redaktor tekstu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.06.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 11.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • redakcja i korekta  językowa materiałów OSW w jęz. polskim – zarówno syntetycznych notatek, jak i obszernych raportów,
    • dbanie o wysoki poziom merytoryczny i terminowość realizacji zadań,
    • koordynacja prac dotyczących składu biuletynów tygodniowych i innych publikacji OSW,
    • udział w koordynacji procesu wydawniczego publikacji OSW, w tym współpraca z tłumaczami, składem itp.

    Wymagania:

    • minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku redaktora tekstu,
    • biegłość w posługiwaniu się językiem polskim; świetna znajomość zasad ortografii, interpunkcji i gramatyki,
    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
    • dokładność i terminowość realizacji zadań,
    • bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość i sumienność,
    • zdolność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
    • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, zdolność pracy w zespole,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • zatrudnienie na umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
    • możliwości podnoszenia kwalifikacji, pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, próbek dotychczasowych prac, ewentualnych referencji oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (wzór poniżej) klikając w przycisk Aplikuj w  tytule wiadomości prosimy wpisać: „oferta pracy – redaktor”.

    Termin przesłania aplikacji: 16 czerwca 2019 r.

    Odpowiemy na wybrane oferty.