Oferta pracy

Redaktor treści parentingowych/zdrowotnych/wnętrzarskich

TIME S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie tematów, zbieranie informacji, pisanie, redagowanie tekstów związanych z tematyką zdrowotną i parentingową LUB wnętrzarską

  • nawiązywanie współpracy z ekspertami

  • tworzenie treści pod e-commerce

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-lata doświadczenia w zawodzie dziennikarza/redaktora internetowego (warunek konieczny)

  • interesujesz się tematyką związaną z parentingiem, zdrowiem, urodą LUB architekturą i wnętrzami (warunek konieczny)

  • sprawnie piszesz, zwłaszcza pod presją czasu

  • jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a i terminowy/a

  • znasz zasady SEO i podstawy analityki internetowej

  • korzystasz z narzędzi Social Media

  • cechują Cię kreatywność, komunikatywność, sprawność w działaniu i szybkość podejmowania decyzji

  • jesteś otwarty/a otwartości na nowe wyzwania

  • mile widziane doświadczenie w produkcji materiałów wideo

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • stabilność zatrudnienia

  • samodzielność działania

  • pracę w zgranym, doświadczonym zespole w miłej atmosferze

  • dostęp do redakcyjnej infrastruktury wszystkich mediów Grupy

  • szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży

TIME S.A.

Grupa ZPR Media – jesteśmy najbardziej multimedialną grupą w Polsce

Obecnie Grupa ZPR Media jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, Informator Budowalny-murator, Informator Instalacyjny-murator), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FJM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, NOWA TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. eskainfo.pl, eska.pl, Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl, muratorplus.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Przewiń do profilu firmy

Serwisy

  • mjakmama.pl

  • poradnikzdrowie.pl

  • urządzamy.pl

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy