Logo Pracuj.pl

Redaktor Video

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy Redaktora do zespołu Branded Content Video w WP Brand Studio – naszej wewnętrznej agencji content marketingowej.
  • Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność merytoryczna oraz kreatywna w produkcji materiałów opartych o idee Live Shopping
  • Przygotowywanie wkładów kreatywnych wideo do ofert sprzedażowych
  • Analiza briefów oraz konsultacja ofert – we współpracy z zespołami: sprzedaży WPM, strategii i produktów natywnych WP Brand Studio.
  • Pisanie scenariuszy działań non standard wideo. Dokumentacja, research pomysłów, dostosowanie kreacji do oczekiwań Klienta
  • Współpraca z producentami wideo oraz projekt managerami Branded Content Video
  • Kontakt ze sprzedażą Wirtualna Polska Media oraz Klientami. Udział w prezentacjach sprzedażowych oraz spotkaniach handlowych.
  • Bezpośrednie raportowanie do Producenta Kreatywnego Branded Content Video.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy projektach komercyjnych wideo – lokowanie produktów, audycje dedykowane, social wideo.
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz umiejętności przygotowywania scenariuszy wideo (TV/online).
  • Doświadczenie w pracy na planach zdjęciowych/wideo.
  • Doświadczenie przy tworzeniu formatów wideo/TV.
  • Doskonała znajomość procesów produkcji wideo – ze szczególnym uwzględnieniem planowania merytoryki produkcji wideo.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Świetna znajomość trendów na rynku branded content. Zmiany konsumpcji treści, potrzeby użytkowników/widzów. Produkcje do TV/online/VOD/SM.
  • Doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych wideo. Współpraca na linii Klient-Producent wewnętrzny/zewnętrzny.

To oferujemy

  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wzajemne wsparcie;
  • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji;
  • Uznanie i docenianie efektów i jakości pracy;
  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania;
  • Pakiet benefitów – sam/a decydujesz z jakiego benefitu chcesz skorzystać.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów, spójnie łącząc technologie.

Redaktor Video, Żwirki i Wigury 16, Włochy, Warszawa