Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor w redakcji francuskojęzycznej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma media-press.tv SA jest wiodącym dostawcą informacji o programie telewizyjnym dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w kilku europejskich państwach. Obsługujemy blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i elektroniczne, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa media-press.tv dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

    W zawiązku z dalszym, intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. RFR/09/17

    Opis stanowiska:

    Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji francuskojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.

    Oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie,
    • sumienności, dokładności, dyspozycyjności do pracy na cały etat,
    • bardzo dobrej obsługi komputera.

    Mile widziane będzie:

    • szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki,
    • lekkie pióro,
    • umiejętność zwięzłego formułowania treści.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • dostęp do najnowszych technologii wydawniczych,
    • wynagrodzenie stałe oraz premię,
    • kartę Multisport i opiekę medyczną po okresie próbnym,
    • bilety do kina.

    Dodatkowe informacje:

    • nie jesteśmy korporacją,
    • łączymy pokolenia, pracują u nas ludzie w różnym wieku,
    • jesteśmy firmą przyjazną kobietom i matkom,
    • oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb,
    • z naszych badań wynika, że poziom zadowolenia naszych pracowników, z pracy u nas, jest bardzo wysoki,
    • mamy pyszną kawę i owocowe poniedziałki.

    Jeśli chcesz pracować w przyjaznej i twórczej atmosferze, wśród wyjątkowych ludzi, w pięknym miejscu w samym sercu Krakowa, dołącz do naszego zespołu.

    Zainteresowanych prosimy o:

    Przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie wiadomości prosimy o wskazanie numeru referencyjnego stanowiska RFR/09/17.

    Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833"

    Informujemy, że administratorem danych osobowych jest media-press.tv SA z siedzibą w Krakowie przy ul. K.Szymanowskiego 1/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.