Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor w redakcji holenderskiej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma media-press.tv SA jest wiodącym dostawcą informacji o programie telewizyjnym dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w kilku europejskich państwach. Obsługujemy blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i elektroniczne, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa media-press.tv dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

W zawiązku z dalszym, intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. RNDL/09/17

Opis stanowiska:

Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji holenderskojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka holenderskiego w mowie i piśmie,
  • sumienności, dokładności, dyspozycyjności do pracy na cały etat,
  • bardzo dobrej obsługi komputera.

Mile widziane będzie:

  • szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki,
  • lekkie pióro,
  • umiejętność zwięzłego formułowania treści.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dostęp do najnowszych technologii wydawniczych,
  • wynagrodzenie stałe oraz premię,
  • kartę Multisport i opiekę medyczną po okresie próbnym.

Dodatkowe informacje:

  • nie jesteśmy korporacją,
  • łączymy pokolenia, pracują u nas ludzie w różnym wieku,
  • jesteśmy firmą przyjazną kobietom i matkom,
  • oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb,
  • z naszych badań wynika, że poziom zadowolenia naszych pracowników, z pracy u nas, jest bardzo wysoki,
  • mamy pyszną kawę i owocowe poniedziałki.

Jeśli chcesz pracować w przyjaznej i twórczej atmosferze, wśród wyjątkowych ludzi, dołącz do naszego zespołu.

Zainteresowanych prosimy o:

Przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

W temacie wiadomości prosimy o wskazanie numeru referencyjnego stanowiska RNDL/09/17.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833"

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest media-press.tv SA z siedzibą w Krakowie przy ul. K.Szymanowskiego 1/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.