Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor w redakcji niemieckojęzycznej

Media Press

  • Zabrska 16, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Media Press

Zabrska 16

Katowice

Twój zakres obowiązków

Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji niemieckojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • sumienność, dokładność, dyspozycyjność do pracy na cały etat

  • bardzo dobra obsługa komputera

Mile widziane

  • szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki

  • lekkie pióro

  • umiejętność zwięzłego formułowania treści

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • dostęp do najnowszych technologii wydawniczych

  • wynagrodzenie stałe oraz premię

  • kartę Multisport

  • kafeterię MyBenefit

  • prywatną opiekę medyczną

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb

  • pracę zdalną po wcześniejszym szkoleniu na miejscu

Media Press

Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

W skład naszego międzynarodowego zespołu redakcyjnego wchodzi blisko 300 osób, pracujących w całej Europie od Bukaresztu, przez Berlin, aż po Paryż. W Polsce redakcje zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach i Raciborzu. Mówimy w 28 językach! Codziennie opracowujemy dane pochodzące z ponad 5000 źródeł, którymi są stacje telewizyjne i radiowe, katalogi VoD i OTT oraz inne wyspecjalizowane serwisy.

Przewiń do profilu firmy