Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor w redakcji niemieckojęzycznej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma media-press.tv SA z Krakowa jest jednym z głównych dostawców programu telewizyjnego dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Grupa media-press.tv obecna jest bezpośrednio w 12 krajach europejskich a w pozostałych działa poprzez sieć partnerską. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w Europie. Grupa obsługuje blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i internetowe, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa media-press.tv dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

    W zawiązku z dalszym, intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. RN/06/2018/KRK

    Opis stanowiska:

    Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji niemieckojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.

    Oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • sumienności, dokładności, dyspozycyjności do pracy na cały etat
    • bardzo dobrej obsługi komputera

    Mile widziane będą:

    • szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki
    • lekkie pióro
    • umiejętność zwięzłego formułowania treści

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • dostęp do najnowszych technologii wydawniczych
    • wynagrodzenie stałe oraz premię
    • kafeterię MyBenefit
    • kartę Multisport
    • prywatną opiekę medyczną

    Dodatkowe informacje:

    • nie jesteśmy korporacją
    • łączymy pokolenia, pracują u nas ludzie w różnym wieku
    • jesteśmy firmą przyjazną kobietom i matkom
    • oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
    • z naszych badań wynika, że poziom zadowolenia naszych pracowników z pracy u nas jest bardzo wysoki

    Jeśli chcesz pracować w przyjaznej i twórczej atmosferze wśród wyjątkowych ludzi, dołącz do naszego zespołu!

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie wiadomości prosimy o wskazanie numeru referencyjnego stanowiska.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli zgody, o jednej z niżej podanych treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Media-Press.TV S.A. z siedzibą w Krakowie, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego.

    LUB

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Media-Press.TV S.A. z siedzibą w Krakowie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów, w tym naborach na inne stanowiska.

    Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest jednoznaczne z przyjęciem do wiadomości, że administratorem Twoich danych osobowych jest Media-Press.TV S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Karola Szymanowskiego 1/15, 30-047 Kraków.

    Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale również konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r (tzw. RODO).

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto przysługuje Ci prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Odbiorcami danych mogą być podmioty działające na zlecenie administratora danych na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania, w szczególności podmiotami, uczestniczącymi w procesie rekrutacji i zatrudnienia.

    Dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesiące od dnia przesłania CV lub w okresie nie dłuższym niż trzy lata od zakończenia procesu rekrutacyjnego, o ile udzielono zgody na przetwarzanie danych w rekrutacjach przyszłych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.