Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wydawnictwo C.H. Beck Sp. z o.o. z siedzibą w: Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor

C.H.Beck

C.H.Beck

Bonifraterska 17

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika projektu w codziennych zadaniach

  • monitorowanie planowanych i uchwalanych zmian legislacyjnych

  • analiza orzecznictwa sądowego (krajowego oraz europejskiego)

  • pisanie artykułów newsowych o tematyce prawniczej

  • zamawianie treści u autorów

  • redakcja nadesłanych materiałów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek prawo) lub ostatnie lata studiów

  • znajomość technik legislacyjnych oraz tworzenia aktów prawnych

  • umiejętność pisania i redagowania treści

  • doskonała znajomość języka polskiego

  • zdolność do wyszukiwania interesujących tematów, umiejętność logicznej argumentacji w tekstach

  • umiejętność korzystania z systemów informacji prawnej

Mile widziane

  • własne publikacje (udokumentowane)

  • dokładność, rzetelność i samodzielność w działaniu

  • umiejętność współpracy, otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjaznym środowisku pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

  • częściowa praca zdalna

  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, szkolenia językowe

  • dostęp do produktów C.H. Beck na preferencyjnych warunkach

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym kapitale

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy