Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor

Portal PolskieRadio.pl

Aleja Niepodległości 77/85

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie audycji radiowych na potrzeby stron internetowych Programu 1, Programu 2 i Programu 3;

  • pisanie tekstów dziennikarskich na podstawie depesz agencyjnych oraz treści multimedialnych, a także mediów społecznościowych;

  • współpraca z zespołem przy tworzeniu materiałów multimedialnych;

  • wsparcie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i usprawnień w serwisie www, a także przy realizacji projektów specjalnych.

Nasze wymagania

  • orientacja w bieżących wydarzeniach kulturalnych i społecznych w kraju i za granicą;

  • doświadczenie w dziennikarstwie online, kreatywność i samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro

  • mile widziana, ale nie konieczna, znajomość CMS i podstawowa wiedza o programach do edycji zdjęć;

  • orientacja w świecie mediów społecznościowych m.in Twitter i Facebook;

  • wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu;

  • wykształcenie wyższe;

  • chęć pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym, rozbudowującym się serwisie internetowym Polskiego Radia;

  • współpracę z największymi radiowymi antenami Polskiego Radia;

  • szanse rozwoju zawodowego i awansu;

  • przyjazną atmosferę i pracę w zaangażowanym zespole.

Aplikacja

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.