Oferta pracy

Redaktor

Medical Tribune Polska Sp. z o.o.

Powązkowska 44C

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy nad poszczególnymi numerami czasopism (skład, korekta, autoryzacja)

  • samodzielne redagowanie nadesłanych tekstów

  • zatwierdzanie do druku złożonych kolumn miesięcznika (we współpracy z działem DTP i sekretarzem redakcji)

  • zapewnienie terminowości ukazywania się poszczególnych regularnych numerów czasopism i wydań dodatkowych

  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie promocji czasopism (dostarczanie informacji o zawartości merytorycznej)

  • współpraca z ekspertami w zakresie pozyskiwania materiałów do druku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (polonistyka, dziennikarstwo lub pokrewne)

  • doświadczenie w pracy w wydawnictwie medycznym będzie dodatkowym atutem

  • znajomość procesu wydawniczego

  • dobra organizacja pracy własnej

  • odpowiedzialność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • pracę w czasopismach skierowanych do lekarzy wielu specjalności oraz w innych publikacjach specjalistycznych naszego wydawnictwa.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Medical Tribune Polska sp. z o.o. lider na rynku wydawnictw medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Redaktor.

Miejsce pracy: Warszawa-Żoliborz, ul. Powązkowska 44C

Poznaj nas bliżej: www.podyplomie.pl

Przewiń do profilu firmy