Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor

LAZAR VISION FUND sp. z o.o.O firmie

  • Prosta 20
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

LAZAR VISION FUND sp. z o.o.

Prosta 20

Warszawa

Wybierając nas dołączysz do firmy, która odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym. Dzięki szerokiemu portfolio oferujemy nasze produkty i usługi na szeroką skalę. U nas pogłębisz swoje doświadczenie i rozwiniesz swoje umiejętności! Dołącz do naszego zespołu i osiągaj sukcesy w zawodowym życiu.

Redaktor

Poszukujemy Redaktora w obszarze lifestyle (dział Kultura) do prowadzenia portalu internetowego.

Wymagania:

  • Doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim
  • Umiejętność poprawnego pisania tekstów informacyjnych / lifestylowych
  • Doświadczenie / wiedza z zakresu obszarów: lifestyle / kultura
  • Umiejętność jasnego i spójnego prezentowania myśli
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość poruszania się w CMS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie newsów i bieżących informacji ze źródeł polskich i zagranicznych
  • Pisanie, redagowanie i publikacja tekstów
  • Tłumaczenie tekstów
  • Zarządzanie zespołem oraz delegowanie zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w rozwijającej się firmie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazną i twórczą pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szybkich sukcesów zawodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Ogłoszenie archiwalne