Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor

CONTENTPLUS.PL sp. z o.o.O firmie

  • Gwarna 17
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

CONTENTPLUS.PL sp. z o.o.

Gwarna 17

Wrocław

Contentplus.pl opracowuje platformy oraz innowacyjne zasoby edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Projektujemy wydawnictwa multimedialne, gry i kursy interaktywne.

Redaktor

Opis stanowiska:

  • redagowanie tekstów materiałów edukacyjnych,
  • redagowanie materiałów do dokumentacji projektowej wg otrzymanych wytycznych,
  • samodzielne zbieranie i weryfikowanie informacji potrzebnych do przygotowania tekstów zgodnie z wytycznymi,
  • adjustowanie, formatowanie i korekta tekstów własnych i cudzych,
  • współpraca z ekspertami merytorycznymi i działem multimediów,
  • odpowiedzialność za jakość redagowanych materiałów.

Wymagania:

  • doskonała znajomość zasad stylistyki, gramatyki, ortografii, interpunkcji,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • rzetelność, dokładność, terminowość,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy dla mediów elektronicznych,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z edukacją.

Oferujemy:

  • twórczą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach,
  • elastyczne zatrudnienie.

Ogłoszenie archiwalne