Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor - Współautor tekstów biznesowych

CORAZLEPSZAFIRMA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Startowa 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CORAZLEPSZAFIRMA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Startowa 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

Co będziesz u nas robić?

• pisać, pisać i jeszcze raz pisać, :-)

• pracować bezpośrednio z Coraz Lepszym Szefem i wspierającym go researcherem,

• redagować teksty napisane przez Coraz Lepszego Szefa, sugerować zmiany i poprawki, czasem „podkręcać” ich formę,

• współtworzyć nowe teksty oraz ubierać w ostateczne słowa pomysły na nowe teksty według otrzymanych wytycznych.

O jakiego typu tekstach mówimy?

• tematyka: biznes, czasem na pograniczu psychologii i rozwoju osobistego,

• zdecydowana większość tekstów ma charakter poradnikowy,

• krótkie formy: newslettery, artykuły na bloga i prasowe, scenariusze i teksty do nagrań wideo, podcastów etc.,

• dłuższe formy: teksty produktów edukacyjnych (szkolenia online), w przyszłości również książki.

Nasze wymagania

Jeśli:

• pisanie jest Twoją pasją i sprawia Ci tyle przyjemności, że mógłbyś to robić bez przerwy,

• wciąż słyszysz od innych, że masz lekkie pióro i niesamowitą wyobraźnię,

• jesteś dobry w redagowaniu i ulepszaniu tekstów innych autorów (posiadasz niezbędną do tego precyzję oraz znajomość zasad języka polskiego),

• potrafisz jasno wyrażać myśli, a jednocześnie ubierać je w pomysłową formę,

• umiesz wyczuć specyficzny styl pisania innej osoby i pisać z wykorzystaniem tego stylu,

• jesteś świetnym storytellerem - tak opowiadasz historie, że czytelnik nie może się od nich oderwać,

• fascynujesz się tym, jak tworzyć teksty, które osiągają stawiane przed nimi cele oraz rozumiesz fundamentalne zasady copywritingu i wywierania wpływu słowem,

• jesteś znakomicie zorganizowany i jednocześnie potrafisz bardzo szybko modyfikować plan działania, jeśli sytuacja ulegnie zmianie,

• wiesz, jak dotrzeć do ciekawych pomysłów na wartościowy content i potrafisz znajdować chwytliwe tytuły do tekstów...

...to być może jesteś osobą, której szukamy!

Rośniemy bowiem w bardzo szybkim tempie, tworzymy bardzo dużo treści edukacyjnych i szukamy osoby, która wesprze naszego Coraz Lepszego Szefa w ich pisaniu.

Wymagania:

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

• odpowiedziałeś TAK na wszystkie punkty z początku ogłoszenia,

• masz wykształcenie polonistyczne lub pokrewne,

• masz minimum 2 lata doświadczenia w profesjonalnym pisaniu/redagowaniu tekstów biznesowych,

• potrafisz pisać świetne teksty i sprawia Ci to przyjemność,

• jesteś dopasowany do naszego Zespołu i „stylu bycia" Coraz Lepszej Firmy, (dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i uczciwie oceń, czy do nas pasujesz).

To oferujemy

  • praca, z której będziesz autentycznie dumny, w firmie, w której będziesz chciał zostać na zawsze, :)

  • wyjątkowa atmosfera i wspaniały, zgrany zespół, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,

  • jasne zasady i oczekiwania,

  • praca w pełni zdalna od poniedziałku do piątku 8.00-16.00,

  • wynagrodzenie: 3500 zł netto (na umowie o pracę) lub 6000 zł + VAT w przypadku współpracy B2B,

  • forma umowy: umowa o pracę lub współpraca B2B (własna działalność gospodarcza),

  • praca w pełni zdalna (możesz pracować, skąd tylko chcesz, o ile jest tam dobry dostęp do internetu), możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy,

  • narzędzia potrzebne do pracy dostajesz od nas (komputer marki Apple – Macbook Air, wszelkie oprogramowanie, którego będziesz potrzebować), pokrywamy też koszty zakupu książek, szkoleń i wszelkich innych materiałów edukacyjnych potrzebnych do pracy,

  • dodatkowo dla rzetelnych i lojalnych pracowników udział w firmowym planie akcjonariatu pracowniczego, czyli staniesz się współwłaścicielem firmy (dostaniesz akcje) tuż przed jej planowanym wejściem na giełdę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • własny budżet na książki

Kilka słów o nas

Coraz Lepsza Firma powstała, bo wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Pomagamy im budować firmy, z których będą dumni…

Nasz Coraz Lepszy Szef, Paweł Królak, założyciel i prezes zarządu Grupy Coraz Lepsza Firma S.A., swoją pierwszą firmę (księgarnię internetową) założył, gdy był jeszcze na studiach. Miał wtedy zaledwie 300 zł w kieszeni, a mimo to w ciągu kilku lat doprowadził ją do poziomu lidera swojego rynku. Coraz Lepszą Firmę, wartą dzisiaj ponad 30 milionów złotych, również zbudował od zera w ciągu zaledwie kilku lat, w dodatku na rynku, na którym wszyscy mówili, że to niewykonalne. Dziś obsługujemy ponad 10 tys. klientów, zatrudniamy prawie 40 osób i rozwijamy się w tempie Doliny Krzemowej. A za 4-5 lat planujemy wejść na giełdę (rynek główny GPW).

Przewiń do profilu firmy

Chcesz aplikować?

Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny w formacie PDF przez strefę Pracuj.pl. W liście motywacyjnym odpowiedz na pytania:

1. Dlaczego chcesz współtworzyć Coraz Lepszą Firmę razem z nami?

2. Jak organizujesz sobie pracę nad tekstem, który masz napisać?

3. Jak myślisz, które Twoje umiejętności będą najcenniejsze i najbardziej przydatne na tym stanowisku? Wyjaśnij dlaczego.

Dodatkowo do wiadomości załącz 3 próbki swoich najlepszych tekstów biznesowych.