Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor z zakresu prawa pracy

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o.

    Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. jest wydawcą specjalistycznych publikacji o tematyce podatkowej, rachunkowości i prawa pracy, a także właścicielem serwisów internetowych gofin.pl i gazetapodatkowa.pl. Działamy od 1989 roku. Jesteśmy firmą samodzielną i samowystarczalną, począwszy od zespołu redakcyjnego, a skończywszy na wysyłce gotowych publikacji. Posiadamy prężne wydawnictwo, doskonałą bazę poligraficzną oraz system dystrybucji i prenumeraty. Ponad dwudziestoośmioletni okres działalności umożliwił nam osiągnięcie silnej i ugruntowanej pozycji na rynku wydawnictw.

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
    Region: lubuskie

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków redaktora należeć będzie pisanie artykułów na tematy związane z szeroko rozumianym prawem pracy, udzielanie porad oraz wyjaśnień dotyczących praktycznych problemów z tego zakresu.

    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe
    • doskonała znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
    • umiejętność redagowania tekstów
    • doświadczenie w sprawach kadrowo-płacowych
    • wykonywanie pracy w siedzibie wydawnictwa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.