Referent ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.09.2017
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 25.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma ELT Poland  jest   międzynarodowym i wyłącznym dystrybutorem na rynkach Europy Środkowej  wysokiej klasy podręczników do nauki języka angielskiego  wydawnictwa MM Publications.  Do naszych klientów zaliczają się największe sieci szkół językowych, szkoły publiczne, znane prywatne i dwujęzyczne szkoły nauczania ogólnego oraz księgarnie. Szczególnie dbamy o wysoką jakość obsługi klienta i doskonale dopasowane podręczniki dla uczniów i lektorów językowych. Łączymy w sobie międzynarodowe standardy nauczania a także lokalne potrzeby dydaktyczne - zawsze przygotowane w nowoczesnych i wysoce ergonomicznych pakietach

Poszukuje pracownika  na pozycję

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

Zadania:

  • bieżąca, informacyjna obsługa klienta,
  • obsługa zamówień klientów,
  • kontrola dostaw i płatności,
  • kompletowanie zamówień oraz kontrola poprawności wysyłek,
  • praca z dokumentacją magazynową,
  • przyjęcie zwrotów i reklamacji,
  • serwis posprzedażowy,
  • udzial w targach i wystawach.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy z klientem,
  • komunikatywności i umijętność zdalnej pracy z klientem przez telefon, mail,
  • zdolności sprzedażowe,
  • bardzo dobra znajomość pracy z komputerem, w tym doswiadczenie pracy w sytemie operacyjnych w poprzednich miejscach pracy,
  • chęć stabilnej i dlugotrwalej pracy u wybranego pracodawcy,
  • język angielski będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem,
  • długofalową pracę na umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju i awansu w dziale obsługi klienta lub sprzedaży,
  • szkolenia i coaching.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz z oczekiwaniami finansowymi za pomocą Aplikuj

Prosimy dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
w celu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się