Ta oferta pracy jest nieaktualna od 268 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ELT Poland  jest   międzynarodowym i wyłącznym dystrybutorem na rynkach Europy Środkowej  wysokiej klasy podręczników do nauki języka angielskiego  wydawnictwa MM Publications.  Do naszych klientów zaliczają się największe sieci szkół językowych, szkoły publiczne, znane prywatne i dwujęzyczne szkoły nauczania ogólnego oraz księgarnie. Szczególnie dbamy o wysoką jakość obsługi klienta i doskonale dopasowane podręczniki dla uczniów i lektorów językowych. Łączymy w sobie międzynarodowe standardy nauczania a także lokalne potrzeby dydaktyczne - zawsze przygotowane w nowoczesnych i wysoce ergonomicznych pakietach

    Poszukuje pracownika  na pozycję

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    Zadania:

    • bieżąca, informacyjna obsługa klienta,
    • obsługa zamówień klientów,
    • kontrola dostaw i płatności,
    • kompletowanie zamówień oraz kontrola poprawności wysyłek,
    • praca z dokumentacją magazynową,
    • przyjęcie zwrotów i reklamacji,
    • serwis posprzedażowy,
    • udzial w targach i wystawach.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w pracy z klientem,
    • komunikatywności i umijętność zdalnej pracy z klientem przez telefon, mail,
    • zdolności sprzedażowe,
    • bardzo dobra znajomość pracy z komputerem, w tym doswiadczenie pracy w sytemie operacyjnych w poprzednich miejscach pracy,
    • chęć stabilnej i dlugotrwalej pracy u wybranego pracodawcy,
    • język angielski będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem,
    • długofalową pracę na umowę o pracę,
    • możliwości rozwoju i awansu w dziale obsługi klienta lub sprzedaży,
    • szkolenia i coaching.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz z oczekiwaniami finansowymi za pomocą Aplikuj

    Prosimy dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
    w celu rekrutacji.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.