Oferta pracy

Referent administracyjno-biurowy

Grupa Helion S.A.O firmie

Grupa Helion S.A.

Tadeusza Kościuszki 1C

Gliwice

Jedno z największych wydawnictw specjalistycznych w Polsce, dynamicznie rozwijająca się od ponad 25 lat spółka poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • prowadzenie sekretariatu i obsługa biura
  • rejestracja i koordynacja korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz przesyłek kurierskich
  • obsługa firmowej poczty elektronicznej
  • nadzór nad obiegiem dokumentów, archiwizacja
  • odbieranie telefonów, łączenie rozmów
  • organizacja i obsługa spotkań i konferencji z udziałem zarządu
  • przyjmowanie gości firmy, organizacja cateringu
  • inne prace zlecone

Oczekujemy od Ciebie:

  • dokładności, systematyczności, rzetelności
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • komunikatywności
  • motywacji i zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • długofalową i stabilną współpracę
  • niekorporacyjne środowisko pracy
  • pełne wyzwań miejsce pracy w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helion SA przy ul. Kościuszki 1c, KRS 0000121256, NIP6310200268, Regon 271070648 w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy