Referent Administracyjny

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 30.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 29.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe, realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej naszym klientom oferujemy jakość w dobrej cenie.

    Naszą siłą są ludzie! Obecnie do naszego oddziału w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków (KR/RA/19)

    Najważniejsze zadania:

    • Przygotowywanie, porządkowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi Spółki
    • Obsługa dokumentów magazynowych w systemie CDN XL
    • Wprowadzanie korekt od dostawców, generowanie dokumentów korekt faktur zakupu
      w systemie CDN XL
    • Wyjaśnianie niezgodności asortymentowych (ilościowych i cenowych) z dostawcami
    • Zarządzaniem procesem zwrotu towaru do dostawcy
    • Generowanie dokumentów związanych z transportem wewnętrznym Spółki
    • Wykonywanie czynności kasowych
    • Wsparcie zespołu sprzedażowego, zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta
    • Realizacja polityki sprzedażowej Spółki (w późniejszym okresie zatrudnienia)

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej działu finansowo-administracyjnego
    • praktyczna znajomość obsługi kasy
    • umiejętność wystawiania oraz przestrzegania prawidłowości dokumentów sprzedażowych
    • znajomość pakietu MS Office
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Przejrzyste zasady wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym
    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności
    • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole
    • Dodatkowe benefity (m. in. ubezpieczenie na życie, karty Multisport, Opieka medyczna)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    zaznaczając w tytule numer referencyjny: KR/MA/19
    opis
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPH ELKABEL Szczygielski Sp. j. z siedzibą w Lublinie zgodnie z zapisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPH ELKABEL Szczygielski Sp. j. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji."

    Administratorem danych jest PPH ELKABEL Szczygielski Sp. j. z siedzibą w 20-445 Lublin, ul. Zemborzycka 112. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na administrację danych ma Pani/Pan również prawo dostępu do treści podanych przez siebie informacji, ich poprawiania oraz prawo do zgłoszenia żądania ich usunięcia.