Logo Pracuj.pl

Referent administracyjny

BatEko Sp. z o.o.O firmie

  • Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Referent administracyjny odpowiedzialny będzie między innymi za:
  • Rejestrację wizyt oraz przyjmowanie gości.
  • Dbanie o salę konferencyjną.
  • Obsługę biura oraz centrali telefonicznej.
  • Obsługę korespondencji firmowej.
  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz opisywanie faktur wpływających do biura
  • Zaopatrzenie produkcji w materiały pomocnicze.
  • Zaopatrzenie biura – zamawianie artykułów spożywczych, gospodarczych oraz biurowych.
  • Współpracę z podmiotem zewnętrznym prowadzącym obsługę kadrowo-płacową oraz BHP.
  • Obsługę ewidencji BDO firmy.
  • Gotowość do zastępowania współpracowników w pełnieniu powierzonych obowiązków.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych, wynikających z bieżących potrzeb Zakładu i Spółki.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego oraz potwierdzonych dobrych wyników w nauce na tym szczeblu edukacji,
  • Dwuletniego (lub dłuższego) doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem dofinansowań),
  • Znajomości i doświadczenia w zakresie ewidencji gospodarki odpadami,
  • Znajomości obsługi komputera – szczególnie pakietu MS Office,
  • Miłej aparycji oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dyspozycyjności, sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań,
  • Postawy proaktywnej,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami, w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
  • Możliwość rozwoju;
  • Ubezpieczenie grupowe.

O nas

Wprowadzając innowatorskie rozwiązania techniczne i technologiczne zakład

w Polkowicach stał się wiodącym w Polsce przedsiębiorstwem w dziedzinie sortowania i recyklingu baterii alkalicznych i cynkowo-węglowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Referent administracyjny

Referent administracyjny, Polkowice