Referent Biura Pocztowego i Recepcji

  • Poznań, Jankowice (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Referent Biura Pocztowego
    i Recepcji
    Miejsce pracy:Poznań (okolice), Jankowice (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański) (okolice)

    TWOJE ZADANIA

    • Obsługa Recepcji, w tym przyjmowanie gości, odbieranie telefonów, dbanie o nienaganny wizerunek firmy
    • Przyjmowanie i segregowanie korespondencji przychodzącej i dostarczanie jej do poszczególnych działów
    • Kontrola dokumentacji pod względem rachunkowym
    • Prowadzenie korespondencji z firmami zewnętrznymi

    TWOJE KOMPETENCJE

    • Wykształcenie średnie (mile widziany licencjat lub w trakcie nauki)
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie A2
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Komunikatywność, umiejętność współpracy
    • Gotowość do zmian

    MILE WIDZIANE

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    • Umowę o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multisport
    • Bony na święta i paczki dla dzieci
    • Możliwości rozwoju
    • Wyprawki szkolne
    Atrakcyjne
    zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    Umowę o pracę
    na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    Bezpłatną
     prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    Ubezpieczenie na życieKartę
    Multisport
    Bony na święta i paczki dla dzieciMożliwości rozwojuWyprawki
    szkolne
    Jankowice k. Poznania  - Aplikuj