Oferta pracy

Referent ds. administracji

MDM NT sp. z o.o. O firmie

MDM NT sp. z o.o.

Bestwińska 143

Bielsko-Biała

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w swojej branży, poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko:

Referent ds. administracjiNumer ref.: Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • obsługa administracyjno-biurowa w Dziale Utrzymania Ruchu (przygotowywanie harmonogramów, rozliczeń, monitorowanie ustalonych terminów, rejestrowanie dokumentów)
  • wsparcie w organizacji zakupów części zapasowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • raportowanie

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office w szczególności)
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy
o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-346) przy al. Bestwińskiej 146. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: www.mdmnt.com

Więcej o nas na stronie: www.mdmnt.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy