Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. administracji

ASPAR GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Karpacka 22
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ASPAR GROUP sp. z o.o.

Karpacka 22

Bielsko-Biała

z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Karpacka 22,

działająca w branży elektrycznej prowadzi nabór na stanowisko:

Twoje zadania:

  • zapewnienie właściwej organizacji pracy sekretariatu,
  • wsparcie administracyjne pracowników,
  • przygotowywanie dokumentów, raportów, zestawień, harmonogramów itp.
  • prowadzenie spraw osobowych, takich jak: obsługa rekrutacji, organizacja badań, szkoleń, przepustek dla pracowników itp.
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • koordynacja zakupów artykułów biurowych, eksploatacyjnych.

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku wymagającym realizowania powyższych zadań,
  • dodatkowym atutem będzie ukończenie szkoły o profilu administracyjno-biurowym lub ukończenie kursu zawodowego dla sekretarek,
  • umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole,
  • pozytywne nastawienie, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Co Ciebie spotka:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • uczestnictwo w nowatorskich, zróżnicowanych projektach,
  • możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego,
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym i zgranym zespole,
  • wiele atrakcji i wyśmienita zabawa na imprezach integracyjnych.

Ogłoszenie archiwalne