Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Administracji

Orona Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego i profesjonalnego funkcjonowania sekretariatu

  • zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie płynnego obiegu informacji i dokumentów

  • obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów

  • nadzór nad flotą samochodową

  • wsparcie administracyjne pozostałych działów

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie

  • min. 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku

  • proaktywność i samodzielność na wysokim poziomie

  • praktyczna znajomość MS Office

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • szkolenia wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

ORONA to firma, której aktywność skupia się na projektowaniu, produkcji, montażu, konserwacji i modernizacji wind, schodów, podjazdów i chodników ruchomych. Jest to firma, która ma na celu integrację wysoko wykwalifikowanej lokalnej infrastruktury z ponad 50-letnim doświadczeniem. Tysiące profesjonalistów firmy ORONA pracuje w całej Europie dla tego samego celu: rozwój najlepszych rozwiązań transportu bliskiego, które są bezpieczne i praktyczne dla wszystkich klientów.

Przewiń do profilu firmy