Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. administracyjno-finansowych

ZABERD S.A.O firmie

  • Bystrzycka 24, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZABERD S.A.

Bystrzycka 24

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiegiem korespondencji oraz dokumentów

  • uzupełnianie kart drogowych

  • współpraca z brokerem ubezpieczeniowym

  • prowadzenie zleconych rejestrów

  • wystawiane faktur i not księgowych

  • rozliczanie zaliczek i delegacji

  • wysyłka korespondebcji

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu fakturowana

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • biegła obsługa urządzeń biurowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dogodną lokalizację w centrum Wrocławia

ZABERD S.A.

ZABERD S. A. Spółka działająca od 1992r. zajmująca się w sposób kompleksowy inżynierią ruchu i utrzymaniem bezpieczeństwa na drogach. Oferująca usługi z zakresu oznakowania poziomego i pionowego dróg, produkcji sterowników sygnalizacji świetlnej, budowy sygnalizacji świetlnej oraz oświetlenia ulicznego, elektroniki drogowej i montażu barier energochłonnych oraz letniego i zimowego utrzymania dróg.

Przewiń do profilu firmy