Logo Pracuj.pl

Referent ds. administracyjno - księgowych

DAREKON SP Z O OO firmie

  • Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie dokumentów
  • ewidencja czasu pracy i zatrudnienia
  • udostępnianie dokumentów klientom wewnętrznym i zewnętrznym
  • prowadzenie baz danych
  • sporządzanie raportów
  • obsługa w zakresie biurowym i kancelaryjnym
  • organizacja zasobów biura
  • obsługa pracowników w zakresie odzieży roboczej, pakietów LUX-MED i Multisport
  • współpraca z firmami współpracującymi w zakresie zaopatrzenia w środki czystości i inne
  • bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi oraz firmami księgowymi i kadrowymi
  • obsługa gości w czasie wizyt firm zewnętrznych

Nasze wymagania

  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • chęć nauki i podejmowania wyzwań
  • dokładność i rzetelność
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura organizacyjna
  • odpowiedzialność

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo do końca 2024
  • odpowiedzialną i interesującą pracę w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • pracę w firmie z kapitałem fińskim – poznanie skandynawskiej kultury pracy
  • przyjazną, wolną od niepotrzebnych stresów atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się m.in. bieżącą organizacją biura i wykonywaniem czynności administracyjno-księgowych, obsługiwał pracowników, kontrolował i wprowadzał dokumenty do systemu ERP.

DAREKON jest kontraktowym producentem elektroniki dla sektora medycznego i przemysłowego. Grupa Darekon posiada swoje zakłady produkcyjne w Finlandii i w Polsce.

Każda fabryka wyposażona jest w nowoczesne, zautomatyzowane linie produkcyjne. Darekon specjalizuje się w małych i średnich seriach produkcyjnych, a także w produkcji prototypów.Wszystkie oddziały Grupy Darekon posiadają certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001, ISO 13485.

Referent ds. administracyjno - księgowych, Pruszcz Gdański