Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. administracyjno-magazynowych

Ativon Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (sporządzanie stosownych dokumentów magazynowych, kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym, udział w inwentaryzacji i jej rozliczanie)

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • obsługa poczty elektronicznej, centrali telefonicznej oraz sporządzanie raportów kasowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne

  • znajomość pakietu MS Office ( WORD/EXCEL)

  • znajomość podstaw księgowości

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • szkolenie stanowiskowe

  • umowę o pracę

  • praca w młodym i dynamicznym zespole

  • rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji

Firma Ativon Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie Królewskim pod Wrześnią jest zakładem produkującym elementy z pianki poliuretanowej do produkcji mebli tapicerowanych.

Przewiń do profilu firmy