Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. administracyjno - organizacyjnych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie korespondencji przychodzącej z zewnątrz oraz przesyłek pocztowych,

  • przyjmowanie korespondencji wychodzącej na zewnątrz i jej ekspedycja,

  • prowadzenie rejestru kancelaryjnego obejmującego korespondencję przychodzącą i wychodzącą w tym prowadzenie i obsługa korespondencji w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD),

  • prowadzenie i obsługa rejestru faktur w systemie XPRIMER,

  • prowadzenie rejestru umów, pełnomocnictw, zarządzeń,

  • skanowanie korespondencji i załączanie jej do systemu EZD,

  • przedstawianie przyjętej korespondencji do dekretacji Dyrektorowi Szpitala,

  • przekazywanie korespondencji zgodnie z dekretacją do kierowników komórek organizacyjnych lub referentów spraw,

  • odbieranie i dostarczanie korespondencji oraz przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej,

  • właściwe gromadzenie, przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji wynikającej z zakresu obowiązków, przekazywanie akt do Archiwum Zakładowego,

  • prowadzenie dokumentacji kancelaryjnej i organizacyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

  • umiejętność organizacji pracy pod presją czasu;

  • inicjatywa i zaangażowanie;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie EZD.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się Szpitalu;

  • pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę;

  • pakiet socjalny.

O nas

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu – jeden z największych innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się Szpitali na Dolnym Śląsku, poszukuje osoby na stanowisko referenta ds. administracyjno-organizacyjnych do Działu Organizacji i Nadzoru.