Oferta pracy

Referent ds. administracyjnych

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.O firmie

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Gabriela Narutowicza 15

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wszelkich zadań związanych z codziennym, prawidłowym funkcjonowaniem Biura Zarządu

  • Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji

  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji oraz notatek ze spotkań

  • Organizacja spotkań, konferencji i wydarzeń firmowych

  • Organizacja i zaopatrzenie biura

  • Wprowadzanie faktur, prowadzenie archiwum Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Otwartość w komunikacji i umiejętność budowania relacji

  • Inicjatywa, dynamizm w działaniu i przedsiębiorczość

  • Rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Opiekę medyczną w Grupie Lux-Med

  • Kartę Benefit Multi – Sport

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • Fundusz socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Informacje dodatkowe:

Aplikacje (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) można przesyłać za pomocą przycisku aplikowania/ w temacie proszę podać nazwę stanowiska.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy