Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. administracyjnych

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.O firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa administracyjno-biurowa działu.

  • Telefoniczne umawianie klientów na wymianę wodomierzy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej.

  • Obsługa klienta w zakresie spraw prowadzonych przez dział.

  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi w Spółce, m.in. ewidencja, archiwizacja, udostępnianie dokumentów.

  • Obsługa pracowników działu w zakresie zamówień na narzędzia środki chemiczne, środki ochrony indywidualnej, produkty spożywcze, odzież roboczą.

  • Pomocnicze prace administracyjne i biurowe np. indeksowanie zakupionych materiałów, nadzór nad dokumentacją techniczną, kompletowanie dokumentów, drukowanie, powielanie, skanowanie, dokumentów.

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi i klientami na terenie Spółki i poza nią.

  • Przygotowywanie raportów dotyczących czasu pracy - karty pracy pracowników dla działu, wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.

  • Przygotowywanie zestawień, raportów, statystyk i rejestrów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.

  • Min. dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

  • Umiejętność terminowej realizacji wyznaczonych zadań.

  • Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Bardzo dobra komunikatywność.

  • Samodzielność, systematyczność i skrupulatność.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień technicznych.

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość prawa pracy w zakresie rozliczania czasu pracy pracowników.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pakiet medyczny.

O nas

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1962 roku, świadczącą usługi dla ponad 35 000 tysięcy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i usuwania, oczyszczania ścieków i wód opadowych oraz oczyszczania ścieków z terenów: Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając przycisk Aplikuj Teraz. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Referent TEW, lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

NA APLIKACJE CZEKAMY DO 06.05.2021 r.

Zadania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie obsługi administracyjno-biurowej działu eksploatacji urządzeń wodociągowych oraz obsługę klientów Spółki w zakresie pracy działu.