Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Referent ds. Administracyjnych

Workforce Logiq

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Audyty przestrzeni biurowej.

  • Współpraca z dostawcami.

  • Zamawianie artykułów spożywczych i biurowych.

  • Kontrola usług i delegowanie zadań (kontrole serwisów kawowych, sprawdzanie dostawy materiałów czyszczących, sprawdzanie dystrybucji zaopatrzenia w żywność itp.

  • Współpraca z serwisem sprzątającym.

  • Analiza i organizacja przestrzeni biura.

  • Obsługa recepcji.

Nasze wymagania

  • Około roku doświadczenia zawodowego, mile widziane w dziale administracji, recepcji lub związane z organizacją biura

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2

  • Komunikatywność, otwartość i chęć pracy z ludźmi,

  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz koordynowania zadań

  • Chęć zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną formę współpracy np. B2B

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery

  • Indywidualny budżet szkoleniowy

  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Workforce Logiq rekrutuje na stanowisko Referent ds. Administracyjnych dla klienta w Krakowie, międzynarodowego koncernu działającego w takich branżach jak automatyka, robotyka i energetyka. Podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Przewiń do profilu firmy