Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. administracyjnych

Wagony Świdnica Sp. z o.o. Oddział w OławieO firmie

Wagony Świdnica Sp. z o.o. Oddział w Oławie

Generała Władysława Sikorskiego 15

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu i urządzeń biurowych,

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej – nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • Segregacja, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji

  • Organizowanie i zaopatrywanie w materiały potrzebne do funkcjonowania biura

  • Ewidencjonowanie druków ścisłego zarachowania – wydawanie i rozliczanie

  • Ewidencjonowanie delegacji służbowych

  • Prowadzenie ewidencji akt osobowych w archiwum

  • Nadzór nad umowami sporządzanymi na potrzeby spółki,

  • Przygotowywanie i emisja aktów prawnych wewnątrzzakładowych

  • Wsparcie działu HR w bieżących procesach

  • Współpraca z innymi pracownikami komórek funkcjonalnych

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji zakładzie

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku administracyjnym lub ekonomicznym

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość Pakietu Office

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • umiejętność sumiennego realizowania powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia

  • umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

  • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, premia roczna)

  • grupowe ubezpieczenie

  • opieka medyczna Medicover

  • karta MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • premia roczna

Jesteśmy Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie, jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu The Greenbrier Company, wiodącego producenta wagonów towarowych w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej. Należymy do Grupy Greenbrier Europe, która w Polsce ma ulokowane 3 zakłady produkcyjne w Świdnicy, Oławie i Tarnobrzegu.

Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, naprawie, modernizacji i przeglądach okresowych taboru kolejowego. Chcesz pracować w renomowanej firmie, gdzie podstawą sukcesu są dobrze wykształceni i zmotywowani pracownicy?

Przewiń do profilu firmy

CZEKAMY NA CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.