Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. administracyjnych

M & L INVESTMENT sp. z o.o.

  • Otolińska 29F, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Otolińska 29F

Płock

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do programu handlowego Symfonia

  • rozliczanie dokumentów magazynowych

  • wystawianie faktur VAT

  • bieżąca pomoc w obsłudze biura

  • archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • znajomość programu Symfonia Handel

  • dobra znajomość pakietu Office

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • znajomość urządzeń biurowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe

O nas

Firma M&L Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku stali. Od momentu powstania firmy główną działalnością jest produkcja szerokiej gamy kształtowników zimnogiętych ze stali ocynkowanej oraz systemu paneli ogrodzeniowych. Spółka prowadzi sprzedaż na rynkach krajowym i zagranicznych.