Oferta pracy

Referent ds. administracyjnych

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi klientów biura

  • prowadzenie dokumentacji i dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji

  • wykonywanie czynności związanych z pisemnym oraz elektronicznym obiegiem dokumentów

  • wsparcie w przygotowywaniu danych do procesu usuwania usterek zgodnie z wewnętrzną procedurą

  • aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemu

  • obsługa urządzeń biurowych

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na adekwatnym stanowisku

  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • samodzielność, sumienność oraz dokładność w działaniu

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • szkolenia i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne