Oferta pracy

Referent ds. administracyjnych

BAŁTYKGAZ Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rumia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
BAŁTYKGAZ, spółka działająca w obszarze dystrybucji gazu płynnego i czynników chłodniczych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji z dbałością o standardy korporacyjne - front desk;
  • Koordynacja obiegu korespondencji oraz wszelkiej dokumentacji;
  • Przygotowywanie i odbiór wysyłek pocztowych i kurierskich;
  • Wprowadzanie faktur przychodzących do systemu;
  • Obsługa centrali telefonicznej;
  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów firmy;
  • Bezpośrednia współpraca z Biurem Zarządu;
  • Inne bieżące prace administracyjno-biurowe

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (m.in. Word, Excel, Outlook);
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Sumienność, punktualność i skrupulatność;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dbałość o poprawność językową i przyjemne brzmienie głosu;
  • Nienaganna prezentacja;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Mile widziane ukończone studia pierwszego stopnia (warunek niekonieczny);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełnym etacie w Spółce z niemieckim kapitałem i o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Pakiet świadczeń socjalnych - „wczasy pod gruszą”, dofinansowania wyjazdów wakacyjnych dzieci i młodzieży
  • Karty świąteczne prepaid
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym ogłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (opcjonalnie): Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

W procesie rekrutacji BAŁTYKGAZ SP. Z O.O. oświadcza, że jest Administratorem Państwa danych osobowych. Pełna informacja o sposobie i celach przetwarzania danych dostępna jest pod adresem: https://www.baltykgaz.pl/rodo
Więcej informacji: www.baltykgaz.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy