Oferta pracy

Referent ds. administracyjnych

Meramont Automatyka Spółka z o.o.O firmie

Meramont Automatyka Spółka z o.o.

Przestrzenna 8

Szczecin

Meramont Automatyka Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko
Referent ds. administracyjnychNumer ref.: (Dąbie)

Twoje przyszłe zadania:

  • rozliczenia z pracownikami (rozliczanie podróży służbowych, obsługa w zakresie gospodarki ubraniami roboczymi, obsługa różnego rodzaju wniosków kadrowych);
  • obsługa dokumentów zakupowych i sprzedażowych;
  • realizowanie zadań o charakterze ogólnego zarządu biurem;

To miejsce dla Ciebie, jeśli:

  • potrafisz bardzo dobrze poruszać się w środowisku pakietu MS Office;
  • posiadasz co najmniej podstawową wiedzę ekonomiczną oraz z zakresu księgowości i HR;
  • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenia w pracy sekretarskiej/asystenckiej;
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie
    i piśmie (min. B1);
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B;
  • jesteś samodzielna/-y, dokładna/-y i potrafisz dobrze organizować pracę;
  • jesteś komunikatywna/-y i lubisz pracę z ludźmi;
  • lubisz wielozadaniowość i efektywność w działaniu;

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • stanowisko pracy, na którym ciągle się uczysz;
  • brak monotonni pracy: wiele zadań – wiele wyzwań;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy